NASZA KADRA

Poznaj kadrę instruktorów Gimnastyki Korekcyjnej Fit-Kid. Zawsze pracujemy z pasją!

Katarzyna Zwolińska-Mirek

Magister Fizjoterapii
dr Nauk o Kulturze Fizycznej

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W Fit-Kid zajmuje się rehabilitacją ortopedyczną osób w stanach ostrych i przewlekłych, a także rehabilitacją korekcyjną i ogólnorozwojową dzieci i młodzieży, przeprowadza diagnozy wad postaw ciała. Posiada liczne kursy i szkolenia: moduł A, B, C – kursu „Mechaniczne Diagnozowanie i Terapia Zespołów Bólowych Kręgosłupa metodą McKenzie”,  moduł I, II, III, IV, V,VI kursu „Medycyna Ortopedyczna wg J. Cyriaxa”, moduł I, II, III kursu „Fizjoterapia w Urazach Sportowych”,  szkolenie zawodowe PNF – podstawowy, szkolenie zawodowe „Funkcjonalna fizjoterapia chorych  z niedowładem połowiczym”,  kurs Kinesiologytaping,  instruktor Odnowy Biologicznej,  kurs doskonaląco-szkoleniowy „Nowoczesne tendencje w terapii  fizykalnej i ich rola we współczesnej medycynie”, „Terapia energotonowa, elektroterapia”, kurs doskonaląco-szkoleniowy „Krioterapia w medycynie, fizjoterapii i odnowie biologicznej”, kurs doskonaląco-szkoleniowy „Analiza chodu i jej  wykorzystanie w praktyce fizjoterapeutycznej” warsztaty szkoleniowe „Pilates na piłkach”, liczne konferencje naukowo-szkoleniowe.  

Najważniejsze kursy z 2020 r.:

 • Fizjoterapia u dzieci ryzyka 
 • Skoliozy – diagnostyka i postępowanie fizjoterapeutyczne 
 • Zniekształcenia statyczne ciała u dzieci i młodzieży  
 • Rehabilitacja funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego 
 • Diagnostyka i terapia dzieci z wadami postawy – podejście zintegrowane
 • Bobath dla dorosłych 

Łukasz Nosal

Magister Wychowania Fizycznego

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Nowosądecki Instytut Kultury Fizycznej ukończonył ze specjalizacją Gimnastyka Korekcyjna z Odnową biologiczną. Posiada liczne kursy Instruktorskie, Instruktor Gimnastyki Korekcyjnej, Gimnastyki Sportowej, Instruktor Piłki Nożnej, Trener Personalny, doradca dietetyczny. Ukończył podyplomowe studia z zarządzania i organizacji, kwalifikowany ratownik WOPR z ukończonym kursem kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Sport i kształtowanie ludzkiego ciała to jego pasja, dlatego każda forma pracy z drugim człowiekiem a w szczególności dziećmi, która w przyszłości prowadzi do zmian jego wyglądu, samopoczucia i osobowości to dla niego kolejny sukces i motywacja do dalszej pracy.

Agnieszka Nosal

Magister Wychowania Fizycznego

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Nowosądecki Instytut Kultury Fizycznej ukończyła ze specjalizacją Gimnastyka Korekcyjna z Odnową biologiczną. Posiada liczne kursy Instruktorskie, Instruktor Gimnastyki Korekcyjnej, Instruktor pływania, Instruktor Gimnastyki Sportowej, Trener Personalny, doradca dietetyczny.  Uwielbia pracę z ludźmi, co widać na zajęciach, gdzie zaraża wszystkich swoją energią i pasją. Znakomita instruktorka, stworzona do pracy z dziećmi, która w pełni oddana jest swojej pasji jaką jest aktywność fizyczna.

Kinga Łaś

Magister Fizjoterapii

Ukończyła Krakowską Akademię im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na kierunku fizjoterapia (magister), Państwową Wyższą Szkołę Zawodową na kierunku Fizjoterapia (licencjat), a także Szkołę Policealną Pracowników Służb Medycznych i Społecznych im. J. Wolskiej w Nowym Sączu na kierunku Technik masażysta. 

Rehabilitacja wad postawy u dzieci i młodzieży od zawsze była przedmiotem jej zainteresowania. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z zaangażowaniem. Zawsze skupia się na tym, aby pomóc pacjentowi zwalczyć problem, ponieważ nieleczone wady postawy u dzieci stanowią duże obciążenie w życiu dorosłym. 

Ukończone kursy: 

 • Techniki Osteopatyczne w ginekologii i położnictwie
 • Integracyjna Terapia Blizn z elementami ergonomii w pracy terapeuty
 • Masaż Tkanek Głębokich w ujęciu klinicznym
 • Diagnostyka z wnioskowaniem klinicznym
 • Masaż aromatyczną świecą
 • Aktywność fizyczna kobiet w ciąży
 • Aktywność fizyczna kobiet po porodzie

Janusz Mirek

Magister Fizjoterapii

Ukończył studia magisterskie na kierunku fizjoterapia w AWF w Krakowie. W latach 2003 - 2019 był związany z Sanatorium MSWiA w Krynicy-Zdroju, gdzie od 2012 r. pełnił funkcję kierownika Działu Usprawniania Leczniczego. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu Pedagogiki oraz Zarządzania w Ochronie Zdrowia.

Od 2014 roku jest wykładowcą Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Specjalizacja w dziedzinie fizjoterapii w Akademii im. A. Frycza-Modrzewskiego                   w Krakowie. 

To fizjoterapeuta, dla którego praca to zarazem pasja i wielka przyjemność. Zawsze szuka przyczyny problemu po to, aby skutecznie pomagać swoim pacjentom. Jest bardzo dociekliwy i skuteczny, zawsze do dyspozycji swoich pacjentów. 

Natalia Skoczeń

Magister Fizjoterapii 

 

Fizjoterapeutka z 3-letnim doświadczeniem. Studia magisterskie na kierunku fizjoterapia ukończyła w 2020 roku w Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu.

 

Praca z dziećmi to jej zawodowe spełnienie. Od wielu lat interesuję się tematem wad postawy u dzieci, ich wpływie na codzienne funkcjonowanie w teraźniejszości i w przyszłości.  Ukończyła kurs podstawowy koncepcji PNF oraz PNF i skoliozy.  W pracy z dziećmi stawia na dobry kontakt i zaufanie, ponieważ gwarantuje to uzyskanie pożądanych efektów.

 

Monika Niemiec

Magister pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego, od kilku lat nauczycielka w przedszkolu „Tęcza” w Łososinie Dolnej. Swoją pracę zawsze wykonuje pasją i zaangażowaniem. Posiada wiele kursów doskonalących z zakresu: tańca, zabaw muzyczno-ruchowych, animacji dla dzieci.

Pasjonuje się sportem, muzyką i tańcem. Po zajęciach z Moniką uśmiechy dzieci nie schodzą im z buzi. 🙂

Fit-Kid zaprasza!

Napisz do nas lub zadzwoń, kliknij po więcej informacji